106
Guaranteed
Places
- 1st Place - Kevin Wanovich of Britt, Jack
- 2nd Place - Sincere Johnson of Lumberton
- 3rd Place - Ben Baker of Pinecrest
- 4th Place - Zane Kelly of Swett, Purnell
1st
Place Match
- Kevin Wanovich (Britt, Jack) 9-0, Jr. over
Sincere Johnson (Lumberton) 7-2, Sr. (MD 15-2)
3rd
Place Match
- Ben Baker (Pinecrest) 7-2, So. over Zane
Kelly (Swett, Purnell) 3-6, So. (Fall 0:49)
113
Guaranteed
Places
- 1st Place - Noah Taylor of Lumberton
- 2nd Place - Mohamed Algazali of Hoke
County
- 3rd Place - Caden Scott of Swett, Purnell
- 4th Place - Michael Rowland of Pinecrest
1st
Place Match
- Noah Taylor (Lumberton) 9-0, Sr. over
Mohamed Algazali (Hoke County) 8-2, So. (Fall 1:21)
3rd
Place Match
- Caden Scott (Swett, Purnell) 7-3, Fr. over
Michael Rowland (Pinecrest) 3-6, Fr. (Dec 7-1)
120
Guaranteed
Places
- 1st Place - Parker Nelson of Pinecrest
- 2nd Place - Noah Emmanuel of Swett,
Purnell
- 3rd Place - Steven Morales of Richmond
Senior
- 4th Place - Justin Kelly of Lumberton
1st
Place Match
- Parker Nelson (Pinecrest) 9-1, Sr. over
Noah Emmanuel (Swett, Purnell) 7-2, Jr. (Fall 2:34)
3rd
Place Match
- Steven Morales (Richmond Senior) 6-2, So.
over Justin Kelly (Lumberton) 3-7, So. (Fall 1:40)
126
Guaranteed
Places
- 1st Place - Jastan Simmons of Swett,
Purnell
- 2nd Place - Caleb Long of Britt, Jack
- 3rd Place - Will Nguyen of Pinecrest
- 4th Place - Bryant Coles of Richmond
Senior
1st
Place Match
- Jastan Simmons (Swett, Purnell) 9-0, Sr.
over Caleb Long (Britt, Jack) 7-2, Jr. (Fall 1:30)
3rd
Place Match
- Will Nguyen (Pinecrest) 8-3, So. over
Bryant Coles (Richmond Senior) 4-5, Fr. (TF-1.5 3:28 (19-3))
132
Guaranteed
Places
- 1st Place - Yakemiean Johnson of Lumberton
- 2nd Place - William Deese of Swett,
Purnell
- 3rd Place - Ethan Tone of Scotland
- 4th Place - Richy Guzman of 71st HS
1st
Place Match
- Yakemiean Johnson (Lumberton) 8-1, Jr.
over William Deese (Swett, Purnell) 8-1, Sr. (Dec 13-9)
3rd
Place Match
- Ethan Tone (Scotland) 5-7, So. over Richy
Guzman (71st HS) 4-5, Fr. (Dec 8-2)
138
Guaranteed
Places
- 1st Place - Jonathan Locklear of Swett,
Purnell
- 2nd Place - Armando Marquez of Lumberton
- 3rd Place - Zacharia Hamilton of Richmond
Senior
- 4th Place - Dane Mathews of Pinecrest
1st
Place Match
- Jonathan Locklear (Swett, Purnell) 9-1,
Sr. over Armando Marquez (Lumberton) 7-3, Sr. (Dec 8-5)
3rd
Place Match
- Zacharia Hamilton (Richmond Senior) 7-2,
Jr. over Dane Mathews (Pinecrest) 5-4, So. (MD 11-2)
145
Guaranteed
Places
- 1st Place - Rommie McNeill of Swett,
Purnell
- 2nd Place - John Baker of Britt, Jack
- 3rd Place - Hunter Hillis of Pinecrest
- 4th Place - Trenton Lee of Hoke County
1st
Place Match
- Rommie McNeill (Swett, Purnell) 9-0, Sr.
over John Baker (Britt, Jack) 6-3, Jr. (TF-1.5 4:00 (19-2))
3rd
Place Match
- Hunter Hillis (Pinecrest) 4-4, So. over
Trenton Lee (Hoke County) 6-4, Sr. (Dec 2-0)
152
Guaranteed
Places
- 1st Place - Parker Corwin of Pinecrest
- 2nd Place - Yomar Machin of 71st HS
- 3rd Place - Austin Gallop of Richmond
Senior
- 4th Place - Ethan Downie of Britt, Jack
1st
Place Match
- Parker Corwin (Pinecrest) 9-0, Jr. over
Yomar Machin (71st HS) 8-2, Jr. (Fall 3:14)
3rd
Place Match
- Austin Gallop (Richmond Senior) 5-2, So.
over Ethan Downie (Britt, Jack) 5-5, Sr. (Fall 1:33)
160
Guaranteed
Places
- 1st Place - Will Herbert of Pinecrest
- 2nd Place - Ronald McNeill of Swett,
Purnell
- 3rd Place - Chad Jernigan of Britt, Jack
- 4th Place - Davieyon Mcallister of
Lumberton
1st
Place Match
- Will Herbert (Pinecrest) 8-1, Sr. over
Ronald McNeill (Swett, Purnell) 7-2, Sr. (Dec 12-9)
3rd
Place Match
- Chad Jernigan (Britt, Jack) 7-3, Jr. over
Davieyon Mcallister (Lumberton) 3-5, Fr. (Fall 2:04)
170
Guaranteed
Places
- 1st Place - Daniel Ogunwo of Britt, Jack
- 2nd Place - Kareem Butler of Hoke County
- 3rd Place - Darionte McLaurin of Lumberton
- 4th Place - Cooper Bumgarner of Pinecrest
1st
Place Match
- Daniel Ogunwo (Britt, Jack) 9-0, Sr. over
Kareem Butler (Hoke County) 4-3, So. (Fall 0:43)
3rd
Place Match
- Darionte McLaurin (Lumberton) 5-5, Fr.
over Cooper Bumgarner (Pinecrest) 1-7, So. (Dec 10-6)
182
Guaranteed
Places
- 1st Place - Luke Roberson of Britt, Jack
- 2nd Place - Derrick McCall of Lumberton
- 3rd Place - Sincere Bates of 71st HS
- 4th Place - Noah Locklear of Swett,
Purnell
1st
Place Match
- Luke Roberson (Britt, Jack) 10-0, Sr. over
Derrick McCall (Lumberton) 5-2, Sr. (Fall 2:56)
3rd
Place Match
- Sincere Bates (71st HS) 7-4, Jr. over Noah
Locklear (Swett, Purnell) 7-4, Sr. (Dec 9-6)
195
Guaranteed
Places
- 1st Place - Edward Brock of Lumberton
- 2nd Place - Gioranni Carrillo-Castro of
Pinecrest
- 3rd Place - Shawn Healey of Britt, Jack
- 4th Place - Ian Smith of Scotland
1st
Place Match
- Edward Brock (Lumberton) 8-1, Jr. over
Gioranni Carrillo-Castro (Pinecrest) 1-6, So. (Fall 1:07)
3rd
Place Match
- Shawn Healey (Britt, Jack) 1-6, So. over
Ian Smith (Scotland) 4-5, So. (Fall 0:39)
220
Guaranteed
Places
- 1st Place - Millard Locklear of Swett,
Purnell
- 2nd Place - Aidan Alston of Pinecrest
- 3rd Place - Trevor Outlaw of Britt, Jack
- 4th Place - Skylar Standridge of Richmond
Senior
1st
Place Match
- Millard Locklear (Swett, Purnell) 9-0, Sr.
over Aidan Alston (Pinecrest) 8-2, Jr. (SV-1 3-1)
3rd
Place Match
- Trevor Outlaw (Britt, Jack) 4-6, Sr. over
Skylar Standridge (Richmond Senior) 5-4, Jr. (Fall 3:50)
285
Guaranteed
Places
- 1st Place - Tray Regan of Lumberton
- 2nd Place - Tanner Kreitlow of Pinecrest
- 3rd Place - Rayshaun Baker of Swett,
Purnell
- 4th Place - Juan Sanchez of Scotland
1st
Place Match
- Tray Regan (Lumberton) 8-1, Jr. over
Tanner Kreitlow (Pinecrest) 8-1, Sr. (Dec 5-2)
3rd
Place Match
- Rayshaun Baker (Swett, Purnell) 8-3, Sr.
over Juan Sanchez (Scotland) 5-4, Sr. (Fall 2:16)
|